امداد خودرو جهانشهر - یدک کش و چرخگیر

امداد خودرو جهانشهر - یدک کش و چرخگیر

02122371047

پاسخگویی شبانه روزی

امداد خودرو جهانشهر با ارائه خدمات امداد خودرویی مانند تعمیر در محل، حمل خودرو، امداد بنزین، امداد باتری و غیره در خدمت مشتریان میباشد.
خدمات امداد خودرو جهانشهر شامل انجام کارهایی مانند عیب یابی و رفع عیب خودرو در جایی که هستید، تعویض روغن، تنظیم جلوبندی، مکانیک سیار، شستشوی انژکتور، تنظیم موتور، تون آپ، امداد باتری و… است که توسط کارشناسان مجرب و آموزش دیده بر روی خودروهای مختلفی مانند کیا، هیوندا، نیسان، ام وی ام، جک، لیفان، زانتیا، پژو، پراید و… انجام می‌شود.
امداد خودرو ماهدشت نیز همانند امداد خودرو جهانشهر خدمات امدادی متنوعی را به مشتریان ارائه میدهد.
این خدمات در مقابل خدمات حمل خودرو هستند که با استفاده از وسایلی مانند یدک‌کش، خودروبر، جرثقیل، کفی، دکل و… خودروی شما را با کیفیت و ایمنی بالا به مقصد مورد نظرتان منتقل می‌کنند. در ادامه به بررسی خدمات امداد خودرو جهانشهر می‌پردازیم.

پنچرگیری لاستیک امداد خودرو جهانشهر
هر جایی که باشید، چه در جاده و یا چه در خانه، هر زمان که لاستیک ماشین‌تان پنچر شد را متوجه شدید، می‌توانید به امداد خودرو جهانشهر اعتماد کنید و با یک تماس ساده از خدمات پنچرگیری لاستیک امداد خودرو جهانشهر استفاده کنید.
امدادرسانان ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدمت پنچرگیری را برای شما ارائه می‌دهند.

تعویض لاستیک و پنچرگیری از جمله خدمات امداد خودرو جهانشهر است که با بهره‌گیری از تجهیزات مناسب و در زمان کم انجام می‌شود. لاستیک‌های خودروها را می‌توان به دو دسته تیوب‌دار و تیوب‌لس تقسیم کرد، اما با توجه به اینکه لاستیک‌های تیوب‌لس بیشتر استفاده می‌شوند و ایمن‌تر هستند، امدادرسانان سیار امداد خودرو جهانشهر به صورت تخصصی به پنچرگیری این نوع لاستیک‌ها می‌پردازند.

تعمیر سیستم برق امداد خودرو جهانشهر
تعمیر و بررسی سیستم برق از دیگر خدمات باکیفیت امداد خودرو جهانشهر است. این روزها که خودروها به سیستم برق وابسته هستند، یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که برای خودروها پیش می‌آید، مشکلات مربوط به سیستم برق خودرو است. در حالتی که باتری خودرو سرگرم شده باشد و برق به بخش‌های مختلف آن نرسد، خودرو دچار مشکل می‌شود و از کار می‌افتد. در این شرایط شما می‌توانید با امداد خودرو جهانشهر تماس بگیرید و با سرعت بالا منبع مشکل‌تان را شناسایی و برطرف کنید.

تعمیر سیستم برق خودرو شامل تعمیر و تعویض دینام، شمع، کویل، انژکتور و… است که همه از تخصص‌های امدادرسانان امداد خودرو جهانشهر هستند که در بخش تعمیرات سیستم برق خودرو فعالیت می‌کنند و آماده هستند تا در هر ساعتی از روز و شب خدمت‌رسانی به شما را انجام دهند.

بنزین سیار امداد خودرو جهانشهر
برای اولین بار در امداد خودرو جهانشهر شما شهروندان گرامی می‌توانید بنزین مورد نیاز خودروهای خود را با یک تماس کوتاه در محل سکونت یا کار خود تهیه کنید. این طوری دیگر نیازی نیست که برای زدن بنزین صف‌های طولانی پمپ بنزین را تحمل کنید یا بنزین اضافی بسوزانید و مسیری را طی کنید. کافیست با گروه بنزین سیار امداد خودرو جهانشهر امداد خودرو جهانشهر تماس بگیرید تا پمپ بنزین را در خانه و هر مکان دیگری که هستید، به راحتی داشته باشید.

تیم پمپ بنزین سیار امداد خودرو جهانشهر در مکانی که مشخص کرده‌اید، سوخت مورد نیازتان را با استاندارد مناسب به شما تحویل می‌دهد. امداد خودرو جهانشهر، بنزین را با همان کیفیت استانداردی که در جایگاه‌های سوخت وجود دارد به شما ارائه می‌کند. این خدمت یکی از جدیدترین و مورد پسندترین خدماتی است که برای مشتریان امداد خودرو جهانشهر ارائه شده و آماده است تا نیاز سوخت خودروها را در هر ساعتی از روز و شب برطرف کند.

امداد قفل و سوئیچ امداد خودرو جهانشهر
اگر درب خودرویتان به هر علتی قفل شده یا قفل‌های آن خراب شده باشند، تکنسین‌های ما در امداد قفل و سوئیچ خودرو در امداد خودرو جهانشهر می‌توانند با تعمیر قفل‌ها، درب خودرویتان را باز کنند و این مشکل را حل کنند. شما می‌توانید با تماس با امداد خودرو امداد خودرو جهانشهر، از این خدمات استفاده کنید.

امداد باتری سیار امداد خودرو جهانشهر
باتری یکی از قطعات اساسی خودرو است و اگر درست کار نکند، سایر دستگاه‌های خودرو هم از کار می‌افتند. باتری بخشی حساس است و ممکن است بدانید که می‌تواند ناگهان خاموش شود و شما راننده محترم را دردسر بیاندازد. در این موقعیت وقتی که باتری ماشین‌تان از کار می‌افتد، کافی است با یک تماس، امداد خودرو جهانشهر را خبر کنید. امدادرسانان ما سریعاً در محل شما خواهند بود و عملیات امداد باتری، باتری به باتری و یا تعویض باتری را با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا برای شما انجام خواهند داد.

خدمات امداد باتری سیار در امداد خودرو جهانشهر شامل تعویض باتری خودرو در محل، شارژ باتری خودرو، بررسی و تست باتری و سیستم شارژ خودرو و مشاوره در مورد نگهداری و تعویض باتری است. این خدمات توسط شرکت خدمات امداد خودرو جهانشهر ارائه می‌شوند.

در صورتی که باتری خودرویتان خالی شده و نیاز به شارژ یا تعویض باتری دارید، می‌توانید با تماس با خدمات امداد باتری سیار در امداد خودرو جهانشهر، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به خدمات مورد نظر دست یابید. با تعویض باتری خودرو در محل، شما نیازی به بردن خودروی خود به تعمیرگاه نخواهید داشت و در محل، باتری خودرویتان را تعویض خواهید کرد.

علاوه بر تعویض باتری، خدمات امداد باتری سیار در امداد خودرو جهانشهر، شامل شارژ باتری خودرویتان نیز می‌شود. در صورتی که باتری خودرویتان خالی شده و نیاز به شارژ دارد، با تماس با خدمات امداد باتری سیار در امداد خودرو جهانشهر می‌توانید به خدمات شارژ باتری دست یابید.

تعویض روغن امداد خودرو جهانشهر
تعداد کمی از راننده‌ها هستند که همواره به روغن‌ها و مایعات خودروشان توجه کنند و آن‌ها را به صورت دقیق و دوره‌ای تعویض کنند. خیلی از ما به دلیل مشغله روزانه فراموش می‌کنیم که زمان تعویض روغن فرا رسیده و این موضوع باعث می‌شود خیلی از قطعات خودروهایمان به زودی ساییده شوند. امدادرسانان امداد خودرو جهانشهر می‌توانند این کار را برای شما انجام دهند و حتی در صورت تمایل، شما را از زمان مناسب تعویض روغن‌ها و مایعات خودرو آگاه سازند.

در کنار این مورد، چیزی که خیلی مهم است نوع، مارک و برند روغن است که عملکرد خودرو را تحت تاثیر قرار می‌دهد. بررسی و تعویض مایعات و روغن‌های خودرو یکی از خدمات امداد خودرو جهانشهر است که در صورت نیاز در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه و بیشترین کیفیت در اختیار شما قرار می‌گیرد. امدادرسانان امداد خودرو جهانشهر با توجه به نوع خودروی شما، تعویض روغن‌ها و مایعات خودرو را به صورت دقیق، متناسب و تضمین شده در اختیارتان قرار می‌دهند.

سرویس دوره‌ای خودرو امداد خودرو جهانشهر
سرویس دوره‌ای خودرو می‌تواند از خیلی از هزینه‌ها و زیان‌های آینده جلوگیری کند و حتی نیاز به امداد خودرو و تعمیرگاه را به صفر برساند. سرویس‌های دوره‌ای خودرو یکی از مواردی هستند که باید به صورت دوره‌ای روی خودرو انجام شوند تا مشکلات احتمالی گران‌قیمت خودرو شناسایی و از آن‌ها پیشگیری شود.

با استفاده از امداد خودرو جهانشهر، شما می‌توانید سرویس‌های دوره‌ای خودروی خود را در خانه و یا هر جای دیگری به راحتی داشته باشید.

Loader